Kradzież w firmie? Skorzystaj z wariografu.

Kradzież w firmie? Skorzystaj z wariografu.

Padłeś ofiarą kradzieży w swojej firmie? Podejrzewasz, że jeden z pracowników okazał się nieuczciwy wobec Ciebie? Chcesz potwierdzić swoje przypuszczenia ale nie wiesz w jaki sposób to zrobić? Przeczytaj niniejszy artykuł, który z pewnością okaże się dla Ciebie bardzo przydatny w wielu sytuacjach.

Relacja pracodawca – pracownik musi opierać się na wzajemnym zaufaniu. W końcu powierzamy swoim pracownikom dostęp do zasobów firmy (takich jak chociażby sprzęt elektroniczny). Niekiedy zdarza się, że dojdzie do kradzieży w firmie a my musimy podjąć działania mające na celu wykrycie nieuczciwego sprawcy. Musimy to jednak zrobić w taki sposób aby nie naruszyć zaufania innych (tych uczciwych) pracowników w stosunku do nas. Nietrudno się domyślić, że bezpodstawne rzucanie oskarżeń na jakąkolwiek osobę nie prowadzi do niczego dobrego.

W jaki sposób więc wykryć sprawcę nieuczciwego czynu?

Jeśli nie złapaliśmy sprawcy na gorącym uczynku i jeśli nie dysponujemy monitoringiem w firmie, wówczas jedynym sposobem na poznanie prawdy może okazać się wariograf. Jest to urządzenie, którego w obecnych czasach nie da się oszukać. W końcu jako ludzie nie jesteśmy w stanie panować nad zmianami w naszym organizmie (takimi jak ciśnienie czy puls). W związku z tym badanie wariografem można uznać za niezbity dowód prawdomówności bądź kłamstwa. Ponadto samo badanie jest szybkie i oczywiście całkowicie bezbolesne. Cena jego przeprowadzenia przez specjalistę też nie należy do zaporowych. Jedyne czego potrzebujemy to zgodę osoby na której zamierzamy zrobić test prawdomówności. Niestety nie można przeprowadzić badania na osobie, która nie wyraża na to zgody.

Jak znaleźć firmę specjalizującą się w przeprowadzaniu badań wariografem?

Firm specjalizujących się w tego typu badaniach jest na rynku dużo. Dobrymi opiniami wśród klientów cieszy się Instytut Badań Wariograficznych, którego ofertę możesz zobaczyć na stronie wykrywaczklamstw.pl . Ostateczna decyzja co do wyboru odpowiedniej firmy należy do Ciebie. Pamiętaj jednak aby korzystać z usług tylko wyspecjalizowanych osób. Bowiem odczyt oraz interpretacja zarejestrowanych przez wariograf danych wymaga specjalistycznej wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *