Dlaczego warto drukować kalendarze ścienne firmowe ?

Dlaczego warto drukować kalendarze ścienne firmowe ?

Zwłaszcza końcówka roku, to czas kiedy pracodawcy i właściciele firm, myślą nad nowymi kalendarzami dla firmy i pracowników. Wciąż jest praktykowane drukowanie kalendarzy, w celach reklamowych i praktycznych ale też łączących sentymentalność i radość z posiadania osobistego gadżetu. To nieprawda, że dzisiaj wszystko zapisujemy w telefonach i komputerach, wchodząc do niejednego biura, możemy zauważyć, że na jego ścianach, dumnie wisi wizytówka firmy, w postaci kalendarza ściegiennego.

Kalendarze firmowe, są niewątpliwie, do dnia dzisiejszego, jedną z popularniejszych reklam firmy, na zewnątrz i pozwalają na utrzymywanie kontaktu z klientami. Patrząc codziennie lub często na logo firmy, wiszące na ścianie biura, niewątpliwie możemy mieć pewność, że buduje to znacząco świadomość marki i lepszy kontakt z klientami.

Poza kalendarzami ściennymi, mamy także do wyboru inne ich rodzaje.

Wybór kalendarza reklamowego, zależy głównie od naszego budżetu. Definitywnie kalendarze ścienne, a w tym trójwarstwowe, jednowarstwowe, plakatowe, stwarzają największą powierzchnię do reklamy firmy. Do tych, których grafika będzie wyjątkowo nawiązywała do firmy i jej marki, będą należały kalendarze jednodzielne. Jednak trzeba przyznać, że aby jeszcze bardziej angażować użytkownika, w codziennym przypominaniu mu o marce, najlepiej będą sprawdzały się wówczas kalendarze typu piramidki, które nazywamy także kalendarzami biurkowymi. W takim przypadku, kalendarz z logiem firmy, będą oglądały pracownik i klient, siedzący przy biurku. Jeszcze lepszą zaletą kalendarzy firmowych, będą planery, czy podkładki na biurko. W takich kalendarzach, mamy bowiem nie tylko daty ale jakże ważne często, miejsce na notatki i szybkie zapiski. Dodatkowo będą one chroniły biurko, przed uszkodzeniami. Zwykle są one drukowane w formie miesięcznej, więc składają się z 12 stron. Niewątpliwie ich duże karty będą przejrzyste i wygodne w trakcie korzystania z nich na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *